Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


Поїзд ХАРКІВ - МОСКВА: час прибуття, квитки на потяг ХАРКІВ-МОСКВА №20

Розклад руху на поїзд Харків - Москва №20(2011-2012 рік)

Швидкий фірмовий потяг Харків-Москва №20 "Микола Конарьов" іде щодня о 19.35 на Москву через Белгород, Курськ, Орьол і прибуває о 9.42 ранку.

Загалом, швидкий потяг з Харкова до Москви перебуває в дорозі 13 годин.

Розклад руху поїздів: зворотній Москва-Харків №19 відходить о 21.35 за російським часом, прибуття до Харкова о 9.23. Вартість квитків...
Ціна білетів на Харків-Москва №20: 1110 гривень купе, 2200 гривень вагон СВ, плацкарту немає. 

Наявність місць онлайн на поїзд Харьків-Москва

Поїзд Харків-Москва обслуговує Південна залізниця.

Тема: поїзд Луганськ-Москва (Луганск-Москва, Luhansk-Moscow) ціна квитків

0 comments:

Дописати коментар

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.