Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


Поїзд Одеса-Львів №26 "Карпати": розклад руху ЛЬВІВ-ОДЕСА

Розклад руху поїзда Одеса-Львів №26 (швидкий потяг "Карпати")

Фірмовий поїзд з Одеси до Львова курсує щодня о 19.00, прибуття у Львів о 7.10 ранку. Поїзд слідує через Жмеринку, Хмельницький, Тернопіль.

Як правило, фірмовий поїзд Одеса-Львів має 11 вагонів, з них 6 плацкартних, 2 купе та 1 СВ-вагон...


Загалом потяг Одеса-Львів перебуває в дорозі трохи більше 12 годин. Докладніше про маршрут та вартість квитків на поїзд Одеса-Львів.

4 comments:

Анонім сказав...

ціна білета на поїзд №26 Одеса-Львів з Жмеринки до Львова

Анонім сказав...

наявність місць-купе на поїзд Львів-Одеса №26 на 10.07.2012

Анонім сказав...

наявність місць на 30.04.2013р.

Анонім сказав...

жахливий потяг, у вагонах бігають таракани як коні...дуже засмучена і не задоволена тим,що цілу ніч була змушена їх зганяти зі своєї маленької дитини....жах

Дописати коментар

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.