Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


ДОНЕЦЬК-МАРІУПОЛЬ поїзд експрес ШКОДА Маріуполь-Донецьк


Швидкісний потяг Донецьк-Маріуполь "Південний експрес" скасовано

Донецька залізниця прийняла рішення про скасування курсування двоповерхових швидкісних поїздів Skoda "Південний експрес" (Інтерсіті) № 175/176 між Донецьком і Маріуполем.

Причина скасування експреса Маріуполь-Донецьк - низька наповнюваність поїзда, на рівні 10%.

В період своєї роботи електропоїзд Шкода ДОНЕЦЬК-МАРІУПОЛЬ долав відстань від Донецька до Маріуполя в 132 км всього за 1 годину 50 хв.

Тема: поїзд Донецьк-Маріуполь, відміна

0 comments:

Дописати коментар

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.