Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


Додаткові поїзди 2013: ХАРКІВ-УЖГОРОД і УЖГОРОД-ХАРКІВ квитки


Квитки на додаткові поїзди: травневі свята 2013

ДП "Укрзалізниця" призначила додаткові потяги Харків-Ужгород та Ужгород-Харків на період великодніх і травневих свят 2013 року.

Розклад Харків-Ужгород і Ужгород-Харків

Швидкий нічний поїзд № 225/226 Харків-Ужгород: час відправлення з Харкова 27, 29 квітня і 1 травня в 00.17 год., час прибуття до Ужгорода 28, 30 квітня і 2 травня 2013 о 03.56 год.

Час відправлення поїзда з Ужгорода 28, 30 квітня і 2 травня 2013 о 11.17, прибуття до Харкова 29 квітня, 01 і 3 травня 2013 о 15.03.Маршрут поїзда та жд квитки

Поїзд Харків-Ужгород слідує через Суми, Київ, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Львів, Воловець, Мукачево.

Купити квитки на додаткові поїзди Харків-Ужгород можна в Інтернеті та всіх залізничних касах по Україні.

Тема: додаткові потяги Харків-Ужгород 2013, квитки

4 comments:

Анонім сказав...

скільки кошту квито на поїзд Чернівці- Сімфереполь з Івано-франківська до Мілітополя купе

Анонім сказав...

Добрыйдень.Подскажите пожалуйста, купила 3 билета, из них 1 возле туалета.до поезда еще больше месяца, кассир говорила, что других мест нет.если есть другие места, то как можно обменять билет?

Анонім сказав...

Підскажіть на якому поїзді можна доїхати з Ужгорода до Харкова?

Анонім сказав...

Яка вартість проїзду Хмельницький-Харків?

Дописати коментар

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.