Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


Харків-Суми: новий регіональний поїзд експрес з Харкова в Суми


Регіональний експрес Харків- Суми

З 1 жовтня 2013 потяг Суми-Харків та Харків-Суми долатиме свій шлях на 1 годину швидше.

За рішенням Південної Залізниці потяг № 174 /173 Харків - Суми стає регіональним експресом, збільшуючи швидкість руху та скорочуючи час перебування в дорозі.

У результаті час поїздки на поїзді з Харкова в Суми і назад становитиме 2 години 47 хвилин замість 3 год. 39 хвилин раніше. При цьому вартість проїзду на експресі істотно не зміниться.



У складі поїзда Харків-Суми буде 7 вагонів з місцями для сидіння I і II класу.

Зупинки поїзда експреса: Смородине, Кириківка, Богодухів.

Розклад поїзда Харків-Суми:

Регіональний експрес курсує щодня, час відправлення із Сум о 6 год. 58 хв, прибуття до Харкова о 9 год. 45 хв. З Харкова поїзд відправлятиметься о 15 год. 10 хв., час прибуття в Суми о 17 год. 57 хв.

Новий регіональний експрес Харків-Суми буде зручний не тільки мешканцям Слобожанщини, але й для пасажирів, що прямують до Росії - в міста Брянськ і Калуга. Зокрема, у м. Суми пасажири можуть зробити пересадку на поїзд № 117 Суми-Москва, час відправлення 19 год. 14 хв.

Тема: поїзд Харків-Суми розклад регіонального експресу

1 comments:

Анонім сказав...

на поезд Харьков-Сумы сколько стоит билет в пятницу?

Дописати коментар

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.