Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ - ЖИТОМИР рейковий автобус поїзд: розклад і ціна квитків


Рейковий автобус поїзд Хмельницький-Житомир та Житомир-Хмельницький

Розклад руху: новий рейковий автобус №888 / 887 Хмельницький – Житомир  та Житомир – Хмельницький курсуватиме щодня, крім вівторка.

У складі рейкового автобуса з Хмельницького до Житомира курсують 2 вагони третього класу польського виробництва, що здатні перевезти 166 пасажирів.

Ціна жд квитків з Хмельницького в Житомир

Вартість залізничних білетів на рейковий автобус становитиме близько 40 гривень, довжина маршруту

Із Хмельницького рейковий автобус відправлятиметься о 15:26, у Житомир прибуватиме о 22:00. У зворотному напрямку автобус вирушатиме о 23:50, на кінцеву станцію прибуватиме о 06:21.

Станції зупинки рейкового автобусу: Речовий ринок, Гречани, Красилів, Старокостянтинівка-1, Росолівці, Антоніни, Великі Юначки, Великі Пузирки, Чотирбоки, Шепетівка -Подільська, Шепетівка-1, Майдан-Вила, Радулин, Новоград-Волинський -1, Курне.

Тема: рейковий автобус Хмельницький Житомир - розклад, ціна квитків

3 comments:

Анонім сказав...

а коли буде рейковий автобус житомир київ???

Анонім сказав...

хмельницький город гандонів!

Анонім сказав...

нормальний розклад з Житомира зручно ніч взяв і приїхав

Дописати коментар

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.