Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2013-2014, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Сімферополь, Херсон, Ужгород, Тернопіль, Москва, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди. Наличие билетов на поезд по СНГ.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


Поїзд ЛУГАНСЬК-КИЇВ і Київ-Луганськ: розклад руху потяга через Суми


Зміни в розкладі: потяг Луганськ-Київ №126, 125 курсуватиме через Суми

З 1 грудня 2012 року (з Києва - 2 грудня) поїзд № 126/125 "Луганськ-Київ" та "Київ-Луганськ" прямуватиме за новим маршрутом через станції Люботин, Смородине, Суми, Ворожба.

Таким чином, у зв'язку зі зміною маршруту руху потяг Київ-Луганськ не курсуватиме через станції Люботин, Вакуленці, Полтава, Миргород, Гребінка.

З Луганська з 1 грудня 2012 року поїзд № 126 відправлятиметься о 14.14, прибуватиме до Києва - о 10.10. З Києва з 2 грудня 2012 року потяг №125 відправлятиметься о 14:38, прибуватиме до Луганська о 10:42.

Докладніше про новий розклад руху поїзда Луганськ-Київ №126

Графік руху та зупинки поїзда Луганськ-Київ по станціям Південної залізниці:

  • Кислівка 20.43-20.45
  • Купьянськ 21.07-21.32
  • Шевченкове Півд. 22.17-22.20
  • Чугуїв 23.03-23.06
  • Харків-Пас. 0.23-0.43
  • Люботин 1.22-1.24
  • Богодухів 2.16-2.18
  • Кириківка 2.54-2.56
  • Смородине 3.17-3.27
  • Суми 4.30-4.37

Розклад поїзда Київ-Луганськ та зупинки по станціям ПЗ:

  • Суми 20.27-20.37
  • Смородине 21.42-21.44
  • Кириківка 22.02-22.04
  • Богодухів 22.41-22.43
  • Люботин 23.40-23.42
  • Харків Пас. 0.15-0.41
  • Чугуїв 1.43-1.45
  • Шевченкове - Півд. 2.26-2.28
  • Куп'янськ 3.14-3.34
  • Кислівка 3.55-3.57

Тема: поїзд Луганськ-Київ через Харків, Суми - розклад руху

0 коментарі:

Дописати коментар

Українська залізниця

Українська залізниця
|

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.