Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


Купити залізничний квиток по студентському: як придбати квитки зі знижкою для студентів онлайн?


ЖД квитки по студентському в інтернеті

Уже наступного року українські студенти зможуть купити в інтернеті жд квитки зі знижкою через офіційний сайт ДП Укрзалізниця.

Планується, що з 1 липня 2014 року купити квитки на поїзд по студентському зможуть всі студенти, котрі зареєстровані в електронній базі даних Міністерства освіти і науки України, заявив заступник гендиректора Укрзалізниці Павло Чекалов під час спілкування зі студентами.

Даний порядок закріплений у постанові КабМіну України №784 від 17 жовтня 2013 р. Зараз Міністерство доопрацьовує відповідний електронний реєстр, зокрема йде перший етап дослідної експлуатації бази через жд каси в Україні .

Поки ж що студенти можуть купити жд квитки на поїзд зі знижкою тільки в залізничних касах, а також зарезервувавши квиток через онлайн-систему з подальшим його викупом в касі також зі знижкою по студентському.

Як купити в інтернеті квитки на поїзд по студентському

0 comments:

Дописати коментар

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.