Поїзди: жд білети онлайн, розклад руху потягів 2023, наявність залізничних квитків, вартість білетів на потяг Київ, Львів та Львівська залізниця, Одеса, Рівне, Ужгород, Тернопіль, Харків, Варшава та ін. міста. Вартість проїзду, як забронювати квиток на поїзд, замовлення квитків по телефону та через інтернет. Наявність квитків Укрзалізниці: ціна проїзду, вартість квитка та наявність місць, е квиток онлайн, заказ білетів на поїзди.

Поділитися:

Розклад поїздів

Пошук поїздів


Квитки на поїзд для дітей: знижки на білети, пільги


Квитки на поїзд для дітей в Україні

При встановленні норм і правил проїзду дітей на залізничному транспорті керуються «Правилами перевезень пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України», ухваленими 22.06.2011 р.

Зокрема, документ регламентує порядок надання знижок на дитячі залізничні квитки. Якою саме знижкою можна скористатися на «Укрзалізниці», залежить від таких факторів:

  • вік юного пасажира,
  • кількість квитків на поїзд для дітей,
  • дати подорожі,
  • номеру поїзда, класності вагона і дальності маршруту.

Точну вартість жд квитка для дітей, яку доведеться сплатити за проїзд на потягу, можна дізнатися безпосередньо при купівлі або бронюванні білетів.

Докладніше про квитки на поїзд для дітей


При цьому головне правило, яке діє для всіх дітей до 14 років, які подорожують в пасажирських поїздах «Укрзалізниці», - супровід дорослих. Щоб уникнути неприємностей перед посадкою до вагону, враховуйте: знижка на квитки на поїзд для дітей дійсна тільки за умови, що юному пасажиру не виповнилось 14 років на день від'їзду.

Беручи у подорож дитину, вік якої менше 14 років, обов’язково запасіться документом, що підтверджує вік дитини. Це може бути або свідоцтво про народження, або паспорт, або проїзний документ дитини. Будьте готові надати працівникові «Укрзалізниці» оригінал одного з цих документів. У особи, яка супроводжує дитину, повинно бути чітке розуміння того, що документи на маленького пасажира можуть попросити пред'являти не тільки під час посадки в поїзд, а і на шляху прямування. Таке право мають виключно контролюючі особи.

Не розраховуйте, що під час посадки до вагона провідник закриє очі на відсутність свідоцтва про народження дитини. Матимете менше клопоту, якщо під рукою буде ще й оригінал паспорту та проїзного документа дитини.

Якщо берете з собою дитину у віці до 6 років, купувати проїздний квиток на потяг на такого пасажира не обов’язково. Але в цьому випадку малюк не може займати окремого місця.

В разі необхідності чи бажання дорослих забезпечити комфортний проїзд собі та дитині, дітям до 6 років та тим, кому ще не виповнилося 14, «Укрзалізниця» реалізовує білети з правом проїзду на окремому місці за дитячим проїзним документом.

Ті пасажири, які перевозять в пасажирських вагонах «Укрзалізниці» двох і більше дітей, яким немає на день виїзду 6 років, можуть скористатися тільки одним безкоштовним залізничним квитком. Всі інші маленькі пасажири повинні подорожувати за наявності квитків на поїзд.

Пільги на квитки на поїзд для дітей

За пільговий проїзд дітей віком від 6 до 14 років сплачується 75% від вартості «дорослого» квитка на поїзд.

Важливо: на поїзди міжнародного сполучення (Київ-Варшава, Львів-Краків тощо) знижка на дитячий проїзд передбачена виключно для дітей, які не мають 10 років.

Під бронюванням квитка для пасажира до 6 років в «Правилах перевезень пасажирів» передбачено окреме місце згідно з дитячим тарифом.

Якщо дитина, якій під час посадки в поїзд, не виповнилося 6 років, подорожуватиме на одному місці з дорослим, бронювання квитка на цю дитину не є обов’язковим.

Порушення правил перевезень передбачає:

Перевозячи дитину або дітей від 6 до 14 років, не маючи на руках дитячих проїзних документів, той, хто супроводжує маленьких пасажирів, може бути притягнутий до сплати штрафу, передбаченого чинним законодавством. Продовження поїздки можливе тільки за умови сплати вартості поїздки дитини або дітей на протязі всього маршруту прямування.

Економний дорослий пасажир, який взяв на себе ризик перевозити підлітка, який вже перетнув 14-річний вік, по дитячому пільговому квитку, притягується до оплати штрафу та різниці між вартістю дитячого та повного квитка на поїзд.

Виявлену в поїзді дитину до 14 років, що подорожує без супроводу бітьків чи інших дорослих осіб, начальник поїзда, згідно Правил, передає черговому лінійного відділу УВС. Факт передачі дитини буде оформлена відповідним документом.

Тема: квитки на поїзд для дітей: знижки, пільги на жд білети

1 comments:

Анонім сказав...

як можна купити білети на поїзд для дітей без свідоцтва?

Дописати коментар

Українська залізниця

Українська залізниця
|

Укрзалізниця: ціни на квитки

ВВЕДІТЬ СТАНЦІЇ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО РОЗКЛАД РУХУ ПОТРІБНИХ ПОЇЗДІВ:


© 2013 РЦ "Розклад поїздів". Сайт працює в режимі дослідної експлуатації. Представлені на сайті дані мають винятково інформативний характер. Претензії щодо роботи не розглядаються. Сайт не здійснює продаж чи бронювання квитків. У розкладі руху поїздів, вартості квитків тощо можливі зміни. Адміністрація не несе відповідальності за жодні неточності, затримки чи зміни. За докладнішою інформацією звертайтеся до квиткових кас "Укрзалізниці" або за тел. у Києві 0 (44) 503-7005.